vykryvach  27.05.2016 18:34:03

Російські спонсори українських гранітних бізнесменів

Як повідомили усі національні змі -  У Житомирській області  представники нібито гранітного бізнесу вже втретє за останню добу перекривають дорогу Київ-Чоп.  Давайте розберемося, хто ж то ж насправді стоїть за гранітними «мітингувальниками»?  

Не секрет, що Житомирщина багата своїми надрами, зокрема гранітними покладами. На наше здивування, найбільшими користувачами і покупцями житомирського граніту – виявилася Російська Федерація. А експорт гранітних пам’ятників до Російської Федерації здійснюється по заниженим цінам. Для порівняння наводимо офіційні цифри:  наші «патріоти» постачають пам'ятники в Росію по 14 $ за 100 кілограмовий пам*ятник, а щоб поховати наших хлопців за нього ж доведеться викласти не менше 200 $.

Як вдалося з*ясувати, гранітні мітингувальники це проплачені російськими олігархами українські «підприємці», які під виглядом боротьби з митними органами за гроші російських бізнесменів блокують дорогу державного значення, тим самим створюють штучну напругу в суспільстві. Такі дії підпадають під ознаки злочину передбаченого ч.1. ст.279 КК України, а саме блокування транспортних комунікацій, що порушує нормальну роботу транспорту. На меті вони явно мають – відстоювання своїх бізнес інтересів.

А якщо взяти до уваги, що гранітні мітингувальники, що працюють на замовлення росіян, здійснюють незаконний видобуток каменю, і руйнують надра України на замовлення наших запеклих ворогів, то вони порушують ще й Кодекс України про надра; Гірничий закон України;
–Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища» та інші законодавчі акти та головне – не сплачують податки. Ще й доказують свою «правоту» перекриваючи дороги!

Тобто, війна з Росією вбиває нас не лише фізично, але й знищує наші загальнолюдські цінності! А ми все ще прагнемо до Європи!

Можливо, необхідно законно відрегулювати бажання зраджувати рідну Батьківщину і заробляти разом із ворогами, які розхитують ситуацію на Сході, а завдяки подібним мітингам і  по усій країні.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Метки

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Blog Live
ОБОЗ.ua